Вторник, 18.12.2018, 21:07
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Статистика
Меню сайта
Вход на сайт
Логин:
Пароль:
Поиск
Календарь
Друзья сайта
 • Главная » 2015 » Июль » 19 » Вимагає повернути Крим і Казань Монголії американський письменник
  22:09
  Вимагає повернути Крим і Казань Монголії американський письменник

  Американський письменник Борис Фішман взяв на себе образ прем’єр-міністра Монголії і написав листа Володимиру Путіну.

  Він оскаржує законність виходу Московського князівства з-під татаро-монгольського ярма в 15 столітті, – повідомляє освітній портал «Знай».

  В якості компенсації автор попросив повернути втрачені тоді території: Казань, Астрахань і Крим.

  Таким чином письменник відреагував на рішення Генпрокуратури РФ перевірити правомірність розпаду СРСР. Текст сатиричного твору він опублікував у Politico.

  «Під час щорічної поїздки степом мені зустрілися два пастуха. Вони зацікавились, а чи не суперечить звільнення Московії від монголо-татарської орди в 1480 році законам сучасної Монголії. Мені спало на думку, що має сенс переглянути законність цього виходу», – пише автор.

  За словами «Сайханбілега», без орди Путіну залишалося б тільки сидіти в «маленькому Кремлі» і задовольнятися фантазіями про «смарагди міжнародної сцени – Придністров’я, Південну Осетію, Крим, Східну Україну».

  В тексті він доводить, що саме монголи навчили росіян застосовувати тілесні покарання не тільки до рабів, а й до всіх інших.

  «Вже кому як не вам знати, що Радянський Союз віддав ковзани набагато раніше, якби не катував все цих поетів і учених. І разом з тим в 1480 році ви захотіли вирватися з-під щедрої руки орди», – пише автор.

  Фіршман зазначає, що на території Росії зараз знаходиться багато монголів, яких також потрібно захищати, як Путін захищати хоче «русский мир».

  «Поспішаю нагадати, що в цих землях повно етнічних монголів, за інтересами яких я повинен наглядати. Нехай, скажімо, це будуть Астрахань, Казань і, до речі, Крим! Це стане витонченим рішенням вашої української проблеми, чи не так?»- пише Фішман.

  Прем’єр-міністр Монголії «Чімейдіін Сайханбілег» пропонує Путіну стати главою уряду, а той стане президентом Росії.

  Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін називав розпад СРСР найбільшою геополітичною трагедією 20 століття. А Генпрокуратура РФ прийняла рішення перевірити законність виходу Прибалтики зі складу СРСР.

  Категория: Общество и политика | Просмотров: 470 | Добавил: adminA | Теги: американський письменник, повернути Крим і Казань Монголії | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar