00:18
Атак хакерів з Anonymous зазнали підприємства ядерної енергетики Японії

Хакерська група Anonymous здійснила кібератаки на Японське агентство з атомної енергії, Компанія Japan Atomic Power Co, Японське товариство атомної енергії. Це відбулося на знак протесту проти запланованого викиду очищеної радіоактивної води з пошкодженої атомної станції Фукусіма-1 в море, повідомляє Kyodo.

Зазначається, що група Anonymous активізувала свої кібератаки минулого місяця, після того, як Міжнародне агентство з атомної енергії заявило, що заплановане скидання очищеної радіоактивної води з АЕС Фукусіма відповідає світовим стандартам безпеки.

Хакери здійснили цілеспрямовані DDoS-атаки на сайти, пов’язані з ядерною енергетикою в Японії. Атаку очолювала група, що базується в Італії. Також підтверджено активність групи, яка базується у В'єтнамі.

Як заявили у Японській агенції з атомної енергії, після атаки трафік на її вебсайті приблизно в 100 разів перевищує звичайний показник, але користувачі можуть далі переглядати сайт, оскільки агенція вжила контрзаходів щодо атаки.

Раніше група Anonymous опублікувала "цільовий список" своїх атак. Цьому передувало те, що уряд Японії у 2021 році офіційно вирішив випустити очищену воду з атомної електростанції Фукусіма-1, що належить Tokyo Electric Power Company Holdings Inc.

Нагадаємо, хакери з КНДР зламали мережі найбільшого виробника ракет рф. Також повідомлялося, що у Норвегії 12 міністерств зазнали хакерських атак.

Другие интереcные современные новости:

давление масла в двигателе


Моторное масло внутри двигателя представляет собой рабочую специальную жидкость, которая способствует предотвращению трения между металлическими частями.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Технологии и IT | Просмотров: 77 | Добавил: adminA | Теги: енергетика, anonymous, Японія, Атака, ядерна, хакер | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close