00:16
Цифровізацію на митниці планують запустити в Україні

цифровізація митниця В Україні втілюють цифровізацію у різних сферах, що створює умови для унеможливлення корупції. Зокрема планується запустити цифровізацію на митниці.

Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, відповідаючи на запитання журналістів під час конференції з питань відновлення України у швейцарському Лугано.

"Передусім ми повинні створити умови в нашій країні, де буде неможливо мати корупцію, і тоді не треба буде боротися з корупцією. Перш за все - це цифровізація, ми вже перевели у цифровий порядок дуже багато сфер - інвестиції, будівництво, архітектура, повністю це переведено на електронні рамки, і тоді корупція є неможливою", - зазначив Шмигаль.

Він додав, що перед початком війни Україна доклала багато зусиль, щоб розвинути антикорупційну інфраструктуру, і продовжить роботу у цьому напрямку з міжнародними партнерами.

Шмигаль зауважив, що в Україні планують цифровізацію на митниці. За його словами, це, зокрема, унеможливить корупцію, бо люди не контактуватимуть зі службовцями на митниці.

Крім того, він нагадав, що в Україні вже втілюють цифровізацію адміністративних послуг.

Другие интереcные современные новости:

 

Больше половины жителей Украины сталкиваются с вторичным автомобильным рынком. Он помогает обрести желаемое транспортное средство, либо обменять свое на деньги.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Технологии и IT | Просмотров: 120 | Добавил: adminA | Теги: цифровізація, митниця, Україна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close