00:27
Для навчання роботів і дронів Microsoft використовує ШІ ChatGPT дрон

Спеціалісти Microsoft провели дослідження, щоб зрозуміти чи можливо використовувати чат-бот ChatGPT для навчання роботів і дронів. Згідно з результатами експерименту, ChatGPT може використовувати дані датчиків для створення програмного коду для діяльності роботів.

За словами представників Microsoft, метою дослідження було визначити, чи може чат-бот керувати роботами, не маючи попередніх знань про робототехніку чи мови програмування. Дослідники дійшли висновку, ChatGPT може багато чого зробити сам, втім на даному етапі свого розвитку, він потребує допомоги.

Одним з завдань для ШІ було написання комп’ютерного коду для керування повітряним дроном. Чат-бот отримав підказки від дослідників Microsoft із описом комп’ютерних команд, які він може вводити для керування дроном. У кінцевому результаті ChatGPT навчився керувати роботом різними способами, зберігаючи всі дані у своїй «пам'яті». Команда Microsoft розробила портал GitHub з відкритим вихідним кодом, «де кожен може поділитися прикладами тактичних підказок для різних категорій робототехніки».

Зауважимо, що дослідники застерігають людей наразі не використовувати ChatGPT для керування роботами. «Ми підкреслюємо, що ці інструменти не повинні мати повний контроль над конвеєром робототехніки», — наголосили представники Microsoft у своїй статті. Оскільки великі мовні моделі часто дають неточні відповіді, дуже важливо перевіряти якість рішення та безпеку коду під наглядом людини, перш ніж запускати його на роботі.

Нагадаємо, що лише зараз журналістам вдалось з’ясувати, що розробкою ChatGPT керувала жінка, яка миттєво перетворилася на одну з найвпливовіших персон світу технологій. Міра Мураті прийшла працювати в компанію OpenAI у 2018 році, з того часу вона керувала розробкою та впровадженням нейромережі Dall-E та чат-бота ChatGPT. За словами її колег, саме Мураті дійшла висновку, що технології штучного інтелекту відіграють визначну роль у вирішенні багатьох світових проблем. Наразі Мураті є технічним директором OpenAI.

Другие интереcные современные новости:

шляпа из газеты

 

В Китае широко обсуждается ноу-хау педагогов из провинции Аньхой, которые решили бороться с проблемой списывания в школьных классах с помощью шляп из газет.

Новость из рубрики: Культура и учёба |

Категория: Технологии и IT | Просмотров: 74 | Добавил: adminA | Теги: ші, Дрон, ChatGPT, Microsoft, робот, навчання | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close