00:08
Для роздачі інтернету Amazon запустить прототипи супутників

Amazon інтернет Amazon сподівається конкурувати на ринку супутникового інтернету з компаніями SpaceX і OneWeb та має амбітні плани щодо запуску послуги.

На початку наступного року у компанії Amazon планують запустити у космос два прототипи супутників. Вони мають відкрити шлях до створення низькоорбітальної супутникової системи Kuiper, яка роздаватиме інтернет та конкуруватиме з проєктом Starlink від компанії SpaceX.

Супутники планується вивести на орбіту за допомогою ракети Vulcan компанії United Launch Alliance (ULA) під час її першого польоту, запланованого на перший квартал 2023 року. Вони будуть розміщені як додатковий корисний вантаж. Основним же корисним вантажем цієї місії буде місячний посадковий модуль Peregrine, побудований компанією Astrobotic Technology.

У компанії Amazon сподівалися відправити свої тестові супутники в космос ще цього року на борту ракети, побудованої компанією ABL Space Systems. Але цей стартап зіткнувся з затримками розробки, тому в Amazon вирішили звернутися в ULA, яка є спільним підприємством Boeing і Lockheed Martin.

Цей перехід був цілком логічним кроком, оскільки компанія Amazon вже уклала із ULA контракт на 38 запусків, під час яких компанія сподівається вивести на низьку навколоземну орбіту протягом найближчих років більшу частину власного супутникового сузір’я.

Однак, під час першого запуску у космос буде відправлено лише тестові супутники, які не стануть частиною супутникового сузір’я. Вони використовуватимуться швидше як прототипи, які, як стверджують у компанії Amazon, дозволять її фахівцям перевірити різні частини супутникової мережі, а також їхню здатність працювати разом – отримуючи реальні дані з космосу.

"Результати випробувань, отримані під час цієї місії, мають допомогти завершити проєктування, а також скоригувати наші плани, пов’язані із розгортанням на орбіті з комерційною експлуатацією супутникової системи, яка забезпечуватиме надійне та доступне широкосмугове підключення для клієнтів у всьому світі", – йдеться в заяві компанії.

У компанії Amazon планують створити сузір’я, сформоване з 3236 інтернет-супутників, які обертатимуться на орбіті на відстані близько 600 км від поверхні Землі. Тобто, на висоті, подібній до висоти сузір’я Starlink від компанії SpaceX, яке вже нараховує понад 3000 супутників, а в майбутньому має розширитися до понад 10 000 одиниць.

Обидві компанії також можуть зіткнутися з конкуренцією з боку британської OneWeb, яка перебуває у процесі злиття з французьким конкурентом Eutelsat. Об’єднана компанія має плани щодо створення групи з понад 600 супутників, 400 з яких уже обертаються на орбіті.

Другие интереcные современные новости:


Вы зашли на авторынок и ваш взгляд буквально прикипел к гордо красующемуся Subaru. Возможно, что это и есть та самая любовь с первого взгляда и на всю оставшуюся жизнь.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Наука, техника и Hi-Tech | Просмотров: 91 | Добавил: adminA | Теги: Amazon, Роздача, супутник, Інтернет | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close