00:09
Для спостережень за сонячним вітром у Китаї створили гігантський радіотелескоп

Об’єкт розташований на території автономного району Внутрішня Монголія на півночі КНР.

Китай завершив будівництво гігантського радіотелескопа для спостережень за потоком заряджених частинок, що виходять від Сонця. Як повідомило агентство Xinhua, 10 травня цей потужний астрономічний інструмент успішно пройшов технічні випробування.

Проєкт курував Національний центр космічних досліджень Академії наук Китаю. Об’єкт розташований на території автономного району Внутрішня Монголія на півночі КНР.

Завдяки цьому телескопу китайські фахівці вестимуть щоденні спостереження за флуктуаціями радіосигналів від далеких джерел під впливом сонячного вітру.

Передбачається, що такий моніторинг дасть змогу вчасно реагувати на зміни в магнітосфері та іоносфері, які чинять негативний вплив на авіацію, аерокосмічні проєкти, на сферу комунікацій, навігаційні прилади та роботу енергосистем.

Другие интереcные современные новости:

Здоровье пищеварительной системы и сон

 

Работа всех пищеварительных органов должна быть слаженной, и неполадки в одной из областей этой системы сразу же сказываются на остальных отделах.

Новость из рубрики: Здоровье и медицина |

Категория: Наука, техника и Hi-Tech | Просмотров: 490 | Добавил: adminA | Теги: китай, сонячний, вітер, радіотелескоп | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close