20:31
До Азійського банку Китаю, який може стати конкурентом МВФ, долучився Іран

Іран приєднався до Азійського банку Китаю, кандидатами у співзасновники якого вже стала 31 держава, повідомляє ZN.ua з посиланням на Reuters та китайське агентство Сіньхуа.

Рішення ухвалено чинними членами СОТ, включаючи Китай, Велику Британію, Францію, Індію та Італію. Об'єднані Арабські Емірати також були прийняті до АБІІ.

Китай та Іран мають тісні дипломатичні, економічні, торговельні та енергетичні зв'язки. Статутний капітал АБІІ сягне 100 млрд доларів, а початковий акціонерний капітал - 50 млрд доларів. Штаб-квартиру банку ймовірно буде розміщено в Пекіні.

Аналітики називають Азійський банк інфраструктурних інвестицій потенційним конкурентом МВФ, Світового банку та Азійського банку розвитку, де значний вплив мають США.

Нагадаємо, 2 квітня Іран і "шістка" посередників (п'ять постійних членів Ради Безпеки ООН і Німеччина) досягли домовленості щодо майбутньої ядерної програми Ірану і зняття з нього санкцій. Тегеран планує зайнятися продажем збагаченого урану і вийти на світовий ринок ядерного палива.

Другие интереcные современные новости:

пробежки на свежем воздухе

 

Утро каждого начинается не так, как у других. У кого-то это чашечка бодрящего кофе, другой идет на пробежку, а третий вовсе не успевает даже позавтракать.

Новость из рубрики: Спорт и туризм |

Категория: Экономика и финансы | Просмотров: 1044 | Добавил: adminA | Теги: Азійського банку Китаю, конкурентом МВФ, Іран | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close