00:11
Фактор, який збільшує ризик інсульту вчетверо, названо

Інсульт — одна з провідних причин смерті в світі. При цьому органи охорони здоров’я попереджають, що все більше випадків інсульту реєструється для людей молодше 65 років.

"Ризик інсульту збільшується з віком, але це не означає, що молодь від нього застрахована", – зазначає Центр з контролю і профілактики захворювань США (CDC).

Велике дослідження попереджає, що є один фактор, який в чотири рази збільшує ризик інсульту в ранньому віці. Йдеться про сімейну історію хвороби. Згідно з The Framingham Heart Study, триваючим епідеміологічним дослідженням здоров’я серця, яке почалося більше 70 років тому, ризик інсульту до 65 років збільшується в чотири рази, якщо у кого-то з ваших батьків був інсульт до цього віку.

“Очевидно, що для інсульту присутній сильний генетичний компонент ризику”, – розповідає Судха Сешадрі, доктор медичних наук, доцент медичної школи Бостонського університету і глава дослідження.

Хоча вчені все ще працюють над уточненням масштабів цього генетичного ризику, вони кажуть, що певні порушення вже визначені як загрози. Зокрема, Американська асоціація інсульту повідомляє, що синдром CADASIL, спадкова форма цереброваскулярного захворювання, викликає інсульт, блокуючи кровотік в головному мозку.

Дослідження 2020 року, опубліковане в журналі Stroke, показало, що від 10 до 15 відсотків інсультів припадають на людей у віці від 18 до 50 років. Більшість експертів вважають 45 років і молодше «молодим ” віком для настання інсульту.

Другие интереcные современные новости:

город на марсе маска

 

Гендиректор компании SpaceX Илон Маск заявил, что у него есть планы по строительству на Марсе города, который полностью будет независим от планеты Земля.

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Здоровье и медицина | Просмотров: 233 | Добавил: adminA | Теги: фактор, інсульт, ризик | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close