00:34
Існування на Землі: скільки років людям залишилося

Наукові дослідження втілили у сценарії смерті Сонця, а також розглянули виживання людства у такій перспективі. Виникає непорозуміння щодо припущення, що на останніх етапах свого циклу Сонце перетвориться на планетарну туманність. Результати дослідження опублікував ScienceAlert.

Спочатку вважалося, що Сонце не перетвориться на блискучу оболонку газу та космічного пилу, як багато інших астрономічних об'єктів. Міжнародна група астрономів дійшла висновку, що з великою ймовірністю Сонце після своєї «смерті» перетвориться на планетарну туманність. Вік нашої зірки становить близько 4,6 млрд років, і вона має ще близько 10 млрд років до завершення свого життєвого циклу.

До кінця цього процесу приблизно через 5 млрд років Сонце перетвориться на червоного гіганта, зовнішні шари якого значно розширяться, ймовірно, навіть до орбіти Марса. Хоча в процесі цього перетворення Земля може бути поглинена, людство не має підстав турбуватися – планета зникне набагато раніше. На думку вчених, людям на Землі доведеться протягнути не більше 1 млрд років, якщо вони не знайдуть способу змінити свої повсякденні звички.

Також перед своїм завершенням Сонце почне збільшуватися в розмірах, що становитиме серйозну небезпеку для Землі. Океани випаруються, а поверхня стане надто нагрітою для існування води. Людство залишиться лише у пам'яті. Зрештою, як і багато інших зірок із невисокою масою, Сонце перетвориться на планетарну туманність – сяюче утворення з газу, що яскраво виділяється на великих відстанях.

Другие интереcные современные новости:


С помощью этой статьи мы расскажем подробнее о правилах игры в большой теннис. Если вы собираетесь идти в теннис, правила игры для чайников помогут вам.

Новость из рубрики: Спорт и туризм |

Категория: Наука, техника и Hi-Tech | Просмотров: 1190 | Добавил: adminA | Теги: земля, сонце, існування | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close