00:12
Як "пункти незламності" працюватимуть поліцейські дільниці по Україні

пункти незламності Через масові відключення світла та тепла після ворожих ракетних ударів, поліцейські дільниці в Україні працюватимуть як "пункти незламності". Про це повідомляє офіційний сайт Національної поліції.

За словами очільника Нацполіції Ігоря Клименка, всі підрозділи правоохоронців зараз працюють у повному обсязі, обладнані генераторами та готові приймати людей.

"Всі правоохоронні структури та рятувальники готувалися до такої ситуації. Люди мають знати: правоохоронці поряд. Ми організували засоби зв'язку поліцейських на всій території країни. Громадяни, якщо відчуватимуть небезпеку, мають звернутися до поліції", - зазначив Клименко.

За його словами, для українців відкрито понад 1200 відділків поліції.

"І ми запрошуємо наших громадян, які потребують допомоги, у тому числі й обігріву, у відділеннях поліції в регіонах", - додав він.

Нагадаємо, в Україні вже підготовлено понад 4 тисячі пунктів незламності, де люди зможуть погрітися і зарядити телефони у разі тривалого відключення світла.

Другие интереcные современные новости:


С помощью этой статьи мы расскажем подробнее о правилах игры в большой теннис. Если вы собираетесь идти в теннис, правила игры для чайников помогут вам.

Новость из рубрики: Спорт и туризм |

Категория: Здоровье и медицина | Просмотров: 45 | Добавил: adminA | Теги: незламності, пункт, дільниця, україна, поліція | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close