00:14
Якщо ви постійно почуваєтеся втомленим як добре висипатися

Дослідження вказує на те, що 76% американців переживають відчуття втоми протягом багатьох днів на тиждень. Експерти зі сфери здоров'я надають поради щодо можливих причин і заходів, які слід приймати у подальшому.

Поганий сон, за словами експерта з медицини сну Ноа Шігеля, ймовірно, є основною причиною втоми у багатьох американців. Хоча зазвичай дорослим рекомендується спати 7-8 годин, навіть при цьому тривалому сні можливе недостатнє відновлення організму.

За словами Ноа, багато пацієнтів, які сплять 9 годин, все одно відчувають втому. Проблему часто викликає порушення навколишнього середовища, такі як блакитні екрани гаджетів. Серед інших факторів, що можуть впливати на якість сну, експерт вказує на температуру повітря, зручність матрацу, наявність шуму, а іноді й присутність домашніх улюбленців чи дітей у ліжку.

Щодо рекомендацій, експерт радить встановлювати постійний графік сну, лягати в один і той же час, обмежувати вживання кофеїну та алкоголю, забезпечувати прохолодну атмосферу в кімнаті (провітрювання), уникаючи використання гаджетів перед сном.

Апное сну, розлад, який призводить до тимчасового припинення дихальних рухів під час сну, може суттєво нарушити якість вашого сну. Цей розлад може бути обумовлений факторами, такими як розширені мигдали, надлишкова вага, алергії та інші.

Для лікування апное сну важливо відновити прохідність дихальних шляхів, які розташовані у задній частині горла. Зверніться за консультацією до лікаря для отримання необхідної допомоги. Крім того, корисними можуть бути такі заходи, як сон на боці, утримання від вживання алкоголю та зниження зайвої ваги.

"Низький рівень заліза впливає на те, скільки кисню потрапляє у ваші тканини і позбавляє їх достатнього рівня енергії", – каже Корріел.

Це часто вказує на наявність анемії, проте пацієнти можуть відчувати втомленість і мати низький рівень заліза, який не досягає анемічних значень.

Додаткові прояви дефіциту заліза включають блідість шкіри, ламкість нігтів та сухість шкіри, головний біль і запаморочення, біль у грудях або відчуття задишки, холодні руки і ноги, а також запалення чи біль у язиці. Дієтолог Меделін Баслер розповідає про це.

Для вирішення цього проблемного стану рекомендується збільшити споживання продуктів, багатих залізом, таких як устриці, молюски, птиця та червоне м'ясо.

Тривалий прийом заліза в організм краще забезпечується продуктами тваринного походження, але вегетаріанці та вегани можуть знаходити залізо в продуктах, таких як білі боби, шпинат, сочевиця та цільнозернові продукти.

Вітамін B12 є суттєвим елементом, який міститься в м'ясі, рибі, птиці, яйцях та молоці. Внаслідок цього вегетаріанці, зокрема вегани, можуть виникнути проблеми з недостатньою кількістю цього вітаміну.

Цей вітамін відіграє важливу роль у нормальному функціонуванні та розвитку мозку, нервової системи, крові та інших органів тіла. Для компенсації дефіциту Корріель рекомендує використання різних методів, але найпоширеніші серед них — це пероральні або ін'єкційні форми.

Навіть якщо організму потрібен трошки цукру для отримання енергії, зайва кількість може викликати непотрібні наслідки, такі як надмірна вага, ризик хронічних захворювань та "цукрові аварії", що можуть впливати на настрій та рівень енергії, зауважує психіатр Діон Метзгер.

Для подолання цих "аварій" корисним є вживання білка, який сприяє стабілізації рівня цукру та запобігає різким коливанням енергії.

Спробуйте включити до свого раціону більше овочів та продуктів з низьким вмістом жиру та високим вмістом білка. Обмежте споживання смажених та солодких продуктів із цукром, таких як печиво, пончики та торти.

Важливо не виключати вуглеводи повністю, оскільки вони перетворюються на глюкозу, яка є основним джерелом поживи для мозку.

Другие интереcные современные новости:

шляпа из газеты

 

В Китае широко обсуждается ноу-хау педагогов из провинции Аньхой, которые решили бороться с проблемой списывания в школьных классах с помощью шляп из газет.

Новость из рубрики: Культура и учёба |

Категория: Здоровье и медицина | Просмотров: 79 | Добавил: adminA | Теги: втома, сон, вітамін B12 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close