00:16
Майже 5 млрд грн. надав регіонам уряд на відбудову

відбудова регіони Упродовж останніх місяців український уряд надав регіонам близько 5 млрд грн на відбудову інфраструктури, яка була зруйнована внаслідок широкомасштабного вторгнення держави-агресора в Україну. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Виділили додаткові 300 млн грн на відновлення Харкова й Харківської області та 37 млн грн на відновлення Києва. Загалом за останні місяці уряд надав регіонам близько 5 млрд грн на відбудову пошкодженої війною інфраструктури", — зазначив прем'єр-міністр.

Денис Шмигаль вказав, що вже запущено програму Відновлення в межах роботи Фонду енергоефективності, що дасть змогу спрямовувати його кошти на відбудову пошкоджених житлових будівель.

Раніше повідомлялося, збитки України від повномасштабної війни сягнули понад 127 млрд доларів. Упродовж літа російська федерація завдала матеріальних збитків Україні на понад 31 млрд дол.

Другие интереcные современные новости:

проверить АКПП


Управлять транспортным средством, которое комплектуется автоматической коробкой передач, очень удобно и комфортно. Не нужно самостоятельно следить за переключением передач.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Экономика и финансы | Просмотров: 93 | Добавил: adminA | Теги: регіони, уряд, відбудова | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close