00:27
Не варто купувати ці вживані автомобілі: ТОП 5

Купівля вживаного автомобіля часто може бути схожа на гру в російську рулетку. Хоча багато вживаних автомобілів пропонують надійність і цінність, є певні моделі, які відомі своїми проблемами.

Розглянемо короткий огляд найгірших вживаних автомобілів, випущених після 2000 року, від яких варто триматися подалі, а також їхні початкові ціни продажу.

2003 Ford Explorer

Початкова ціна продажу: Приблизно $26 000

Проблеми: Ford Explorer 2003 року випуску страждав від відмов трансмісії, дорогих проблем з двигуном, а також проблем з колісними підшипниками і підвіскою. Відома своїм низьким рейтингом надійності, ця модель стала головним болем для багатьох її власників. Незважаючи на привабливу початкову ціну та характеристики, довгострокові витрати на Експлорер 2003 року можуть бути страшними

Pontiac Aztek 2001 року

Початкова ціна продажу: Близько $21 000

Проблеми: Часто критикуваний за непривабливий дизайн, Pontiac Aztek 2001 року також страждав від механічних проблем. Серед них були несправності прокладки головки блоку циліндрів, електричні проблеми та проблеми з паливною системою. Aztek також отримав низькі оцінки з точки зору надійності та задоволеності клієнтів, що робить його поганим вибором на ринку вживаних автомобілів.

2012 Fiat 500

Початкова ціна продажу: Від $16 000

Проблеми: Хоча цей компактний автомобіль міг спочатку сподобатися міським водіям, Fiat 500 2012 року був сумнозвісний своєю ненадійністю. Власники повідомляють про значні проблеми зі зчепленням, низьку якість збірки та періодичні проблеми з електрикою. Його вартість перепродажу також різко впала через ці поширені проблеми.

Dodge Avenger 2008 року

Початкова ціна продажу: Приблизно $18 000

Проблеми: Dodge Avenger 2008 року відомий своїми проблемами з трансмісією, поганою якістю інтер’єру та проблемами з двигуном. Він має один з найнижчих рейтингів надійності в своєму класі і відомий високими витратами на технічне обслуговування з часом. Початкова доступність Avenger швидко затьмарюється його довгостроковою ненадійністю.

Chevrolet Tahoe 2007 року випуску

Початкова ціна продажу: Близько $34 000

Проблеми: Chevrolet Tahoe 2007 року випуску може виглядати надійним, але він має історію таких проблем, як несправність кондиціонера, витік масла і проблеми з електричною системою. Крім того, були повідомлення про надмірну витрату оливи та несправності трансмісії. Ці проблеми можуть призвести до дорогого ремонту, що робить покупку на ринку вживаних автомобілів ризикованою.

На закінчення, хоча купівля вживаного автомобіля часто може бути фінансово розумним рішенням, дуже важливо провести ретельне дослідження і, можливо, навіть інвестувати в перевірку перед покупкою.

Такі моделі, як Ford Explorer 2003 року, Pontiac Aztek 2001 року, Fiat 500 2012 року, Dodge Avenger 2008 року та Chevrolet Tahoe 2007 року, показали, що початкова економія може бути оманливою, часто призводячи до більших витрат у майбутньому через проблеми з надійністю. Як покупець на ринку вживаних автомобілів, важливо знати про ці моделі і підходити до них з обережністю.

Другие интереcные современные новости:


Машина, находящаяся в кредите – не самое приятное приобретение. Это понимают все автомобилисты, которые мечтают стать владельцами подержанного автомобиля с минимальным пробегом.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Автомобили | Просмотров: 88 | Добавил: adminA | Теги: вживаний, автомобіль | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close