10:32
Новий уряд затвердив парламент Північної Македонії

У Північній Македонії парламент в ході голосування у неділю затвердив новий склад уряду на чолі зі 46-річним правоцентристом Християном Міцкоським після парламентських виборів, які відбулись у травні. Про це повідомляє AP.

Загалом 77 депутатів 120-місного парламенту проголосували за новий уряд, 22 – проти. Ще 21 депутат був відсутній під час голосування.

Очолювана Міцкоським ВМРО-ДПМНЄ на парламентських виборах 8 травня отримала 58 місць – для формування одноосібної більшості їй не вистачило три місця.

Згодом Міцкоський оголосив про коаліційну домовленість з етнічною албанською партією Vredi, яка має 14 депутатів, і невеликою лівою партією ZNAM, яка має шість депутатів.

Міцкоський пообіцяв продовжити зусилля своїх попередників, спрямовані на те, щоб привести Північну Македонію до ЄС.

Він також оголошував про плани знизити податки і підвищити пенсії, а також забезпечити зростання економіки на 5% цього року і знизити інфляцію до рівня не більше 2,5%.

На початку червня президентка Північної Македонії Гордана Силяновська Давкова офіційно звернулася до Міцкоського з проханням сформувати новий уряд після перемоги його партії на парламентських виборах минулого місяця.

Сама Силяновська Давкова потрапила в скандал, коли під час своєї інавгурації використовувала колишню назву Північної Македонії, порушивши угоду між Афінами і Скоп'є.

Другие интереcные современные новости:

 

В мире есть несколько офисных зданий, дерзкий и вызывающий дизайн которых просто потрясает воображение. Представляем вашему вниманию ТОП-5 самых необычных комплексов.

Новость из рубрики: Стройка и ремонт |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 573 | Добавил: adminA | Теги: уряд, північна македонія, парламент | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close