05:12
Нових керівників на наступні п'ять років погодили лідери Євросоюзу

Керівники країн ЄС погодили кандидатури на робочій вечері під час засідання Європейської ради (саміту ЄС), пише видання. Кандидатури, які раніше називали на робочому рівні, затвердили після нетривалої дискусії, ідеться у статті.

Саміт затвердив кандидатуру Урсули фон дер Ляєн від правоцентристської Європейської народної партії для повторного призначення на посаду президента Європейської комісії на п'ять років. Остаточно її буде призначено, якщо за неї проголосує Європарламент 18 липня.

"Фон дер Ляєн має отримати як мінімум 361 голос на підтримку, і її шанси на успіх оцінюються як високі. Коаліція правоцентристів, лівоцентристів та лібералів у новому скликанні Європарламенту матиме близько 400 голосів, хоча існує ймовірність відмови частини євродепутатів від підтримки президентки", – зазначає ЄП.

Президентом Європейської ради стане експрем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта від соціал-демократів, якого лідери погодилися призначити на 2,5 року, після чого можливе його перезатвердження ще на 2,5 року. Верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки замість Жозепа Борреля стане нинішня глава естонського уряду Кая Каллас – перший в історії ЄС представник Східної Європи на цій посаді.

За інформацією "Європейської правди", президентом Європарламенту на новий строк буде переобрано Роберту Метсолу.

Другие интереcные современные новости:

 

Украинские предприниматели, занимающиеся обслуживанием и ремонтом автомобилей, в первую очередь преследуют цель привлечения новой клиентуры.

Новость из рубрики: Бизнес и производство |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 552 | Добавил: adminA | Теги: керівник, Євросоюз | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close