08:32
Після масованої атаки на Україну опозиція в Австрії закликала уряд до чітких кроків проти росії

Австрійська ліберальна партія NEOS закликала федеральний уряд припинити бути "найкращим другом путіна в Європі" та вжити чітких кроків щодо росії, зокрема заморозити російські активи. Про це йдеться у пресрелізі цієї опозиційної партії.

"Ці атаки (масований повітряний удар росії по Україні у п’ятницю – ред.) демонструють безжалісність та непередбачуваність путіна. Але вони також показують, що Україна продовжує боротися за свободу всієї Європи, оскільки якщо рутін доб'ється свого, наша безпека і наша свобода опиняться під загрозою", - заявив речник з питань зовнішньої політики NEOS Гельмут Брандштеттер.

Член Національної ради закликав федеральний уряд Австрії продемонструвати справжню підтримку України та припинити бути "найкращим другом путіна в Європі". "Під час нашого візиту (депутатів Національної ради Австрії - ред.) до Києва у вересні президент Національної ради Соботка сказав, що Австрія буде підтримувати Україну "стільки, скільки буде потрібно" – на жаль, ця підтримка не відчувається. Австрія продовжує залишатися міжнародно визнаним найкращим другом путіна в Європі", - заявив він.

На цьому тлі депутат закликав уряд вжити "чітких кроків" щодо росії.

"Коли нарешті будуть зроблені чіткі кроки, щоб це змінити? Чому міністр фінансів Бруннер досі не заморозив російські активи? Чому російського посла не викликають до Міністерства закордонних справ? Досі федеральний канцлер навіть не знайшов чітких слів щодо жахливих нападів минулої ночі", - додав Брандштеттер.

Як повідомлялося, глава МЗС Австрії Александер Шалленберг у п'ятницю відреагував коротким дописом у на наймасованішій російський удар з повітря по українських містах, закликавши рф припинити ці жорстокі атаки.

Другие интереcные современные новости:

Здоровье пищеварительной системы и сон

 

Работа всех пищеварительных органов должна быть слаженной, и неполадки в одной из областей этой системы сразу же сказываются на остальных отделах.

Новость из рубрики: Здоровье и медицина |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 86 | Добавил: adminA | Теги: україна, опозиція, Австрія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close