00:11
Про завдання Валерія Залужного у Лондоні розповів Огризко

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко розповів, як він бачить завдання, які будуть поставлені перед ексглавкомом ЗСУ у Лондоні. Нагадаємо, Валерій Залужний був призначений послом України у Великій Британії.

Володимир Огризко пояснив, що весь цей час Валерій Залужний готувався до вступу на нову посаду. Різка зміна кар'єри з військової на дипломатичну потребувала часу, щоб увійти до курсу справ.

"Наскільки я знаю, Залужний проводив у цей час консультації з відповідними урядовцями, службами тощо, щоби бути краще зорієнтованим відносно тих моментів, на які треба звернути особливу увагу", – розповів колишній глава МЗС України.

Він також зазначив, що необхідно було отримати згоду Лондона для призначення Валерія Залужного послом у Великій Британії. Інформація про те, що Залужний вже отримав агреман, з'явилася ще 1 травня, проте Володимир Огризко каже, що дипломатичні процедури діють інакше.

"Традиційно посол відбуває у країну, коли ця країна офіційно передає згоду на призначення. Ми не знаємо, коли прийшла ця згода. Оскільки указ опублікований 9 травня, відповідно, згода прийшла за день перед цим. Тому я не бачу тут жодної проблеми", – вважає ексміністр закордонних справ.

Також Володимир Огризко окреслив коло початкових завдань, які, як йому здається, стоятимуть перед ексглавкомом на новій посаді посла України у Великій Британії.

"Мені здається, що основний наголос, як і всім послам України в інших країнах, треба робити на забезпеченні зброєю та фінансовій допомозі", – сказав Огризко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський в один день підписав два укази щодо Валерія Залужного. 9 травня він звільнив його з військової служби та призначив послом у Великій Британії.

Другие интереcные современные новости:

как похудеть без диеты

 

Для многих "диета" может быть плохим словом. Но потеря веса не должна сводиться только к ограничениям. На самом деле, есть много вещей, которые вы можете добавить в свою жизнь, чтобы похудеть.

Новость из рубрики: Мода и красота |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 513 | Добавил: adminA | Теги: Залужний, лондон, МЗС | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close