00:41
ШІ-застосунок, який навчає дітей мови жестів, створила команда з КПІ

Застосунок також може виконувати роль "голосового перекладача" завдяки вмінню розпізнавати й озвучувати жести.

Команда з КПІ ім. Ігоря Сікорського з проєктом ConnectAbility створила застосунок на основі штучного інтелекту, що навчає мови жестів дітей із порушенням слуху. Він також може виконувати роль «голосового перекладача» завдяки вмінню розпізнавати й озвучувати жести. Про це пише Міністерство освіти і науки України.

Цей проєкт переміг на національному етапі міжнародного хакатону Teens in AI. Згодом проєкт ConnectAbility візьме участь у відборі на міжнародний етап хакатону. До фіналу конкурсу увійде лише 5 команд, які оберуть серед фіналістів із понад 40 країн.

Друге місце зайняла команда BrAInly Squad із проєктом wAIrriorMind, яка розробила AI-психолога для військових і ветеранів, що аналізує емоційний стан людини за її відповідями та фізичними показниками, а також надає рекомендації для поліпшення стану.

Третє місце дісталося команді ORTificial Intelligence із проєктом Fluentfingers, які розробили платформу для школярів із порушенням слуху, яка перекладає навчальний аудіоконтент на жестову мову.

Другие интереcные современные новости:

Здоровье пищеварительной системы и сон

 

Работа всех пищеварительных органов должна быть слаженной, и неполадки в одной из областей этой системы сразу же сказываются на остальных отделах.

Новость из рубрики: Здоровье и медицина |

Категория: Культура и учёба | Просмотров: 590 | Добавил: adminA | Теги: КПІ, Мова жестів, ші | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close