00:17
Спонсором війни став відомий виробник алкоголю

У НАБУ розповіли, на яку хитрість пішла всесвітньовідома компанія, аби залишилися в росії та які прибутки отримує там під час війни.

Відому бермудську компанію Bacardi Limited внесли до переліку міжнародних спонсорів війни. Це трапилось через те, що вона продовжує вести бізнес в Росії та активно шукає там нових співробітників. Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро України.

"Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Bacardi оголосила про зупинку експорту в рф і припинення вкладень у рекламу, але пізніше ця частина допису зникла з її офіційної заяви. Відтак компанія продовжила постачати свою продукцію в рф на мільйони доларів і шукати нових співробітників, публікуючи оголошення про вакансії", – повідомили у відомстві.
Діяльність "Бакарди Рус"

Також відомо про те, що вихід низки провідних міжнародних власників алкогольних брендів з ринку РФ знизив конкуренцію і створив можливості для тих, хто залишився. Так, скориставшись ситуацією, російський підрозділ компанії "Бакарди Рус" імпортував товарів на 169 млн доларів за рік війни в Україні.

Згідно з даними на сайті Федеральної податкової служби рф, прибутки "Бакарди Рус" в 2022 році зросли на 8,5%, до 32,6 млрд рублів, а чистий прибуток – до 4,7 млрд, це на 206,5% більше, ніж 2021 року (1,5 млрд рублів), податку на прибуток до бюджету агресора сплачено на суму понад 12 млн дол.

Таким чином, наголосили в НАЗК, Bacardi Limited "продовжує сплачувати значні податки до бюджету росії, підтримувати її економіку та спонсорувати агресію проти України".

Що відомо про Bacardi Limited

Bacardi Limited – найбільша приватна міжнародна алкогольна компанія у світі, її продукція продається у понад 170 країнах. Загалом Bacardi володіє понад 200 торговими марками, серед яких однойменний з фірмовою назвою компанії ром, який є найбільш продаваним ромовим брендом у світі.

Інші відомі бренди компанії

До інших всесвітньовідомих брендів компанії входять наступні:

  •     бренді Baron Otard, D’USSÉ;
  •     джин Bombay;
  •     текіла Cazadores;
  •     горілка Grey Goose, Eristoff;
  •     віскі Dewar’s, William Lawson’s, Aberfeldy, Aultmore, Royal Brackla, Craigellachie, Angel’s Envy;
  •     інші напої (Martini, St-Germain, Bénédictine).

Група OTP Bank потрапила до спонсорів війни

Як зазначалося раніше, угорська банківська група OTP Bank 4 травня 2023 року потрапила до списку міжнародних спонсорів війни, яку російська федерація веде проти України.

За інформацією НАЗК, керівництво банку відмовляється покинути російський фінансовий ринок та фактично визнає існування псевдореспублік "ЛДНР" на території України. До того ж є підстави вважати, що російські військові можуть користуватися в OTP Bank пільговими умовами кредитування.

"За наявною інформацією щодо фінансових результатів російський ОТП Банк отримав у 2020 році 113 млн рублів прибутку та сплатив до бюджету країни-агресора колосальну суму – близько 190 млн рублів лише податку на прибуток", — йдеться у повідомленні.

Після того, як російська армія у лютому 2022 року вдерлася до України та розпочала повномасштабну війну, банк продовжив співпрацю на території рф. Станом на зараз OTP Bank є одним з провідних банків на російському ринку фінансових послуг: у ньому обслуговуються понад 2,2 млн клієнтів, банк має своє представництво у більш ніж 1 850 населених пунктах рф.

"росіяни, призвані на військову службу за мобілізацією або за контрактом, а також їхні сім’ї можуть подати заяву на надання відстрочки платежів за кредитами та позиками. При цьому, банки посилаються на закон рф від 7 жовтня 2022 року №377-ФЗ, фактично визнаючи так звані Донецьку та Луганську "народні республіки", — додають у НАЗК.

Другие интереcные современные новости:


Модель Avensis японского автомобильного концерна Toyota отличается повышенной надежностью, впрочем, как и другая продукция этого производителя.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: PR, реклама и маркетинг | Просмотров: 105 | Добавил: adminA | Теги: Виробник, алкоголь, війна, спонсор | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close