00:06
Спрощення залізничного транзиту між Україною та Молдовою підтримав Кабмін

Кабмін схвалив законопроєкт, який передбачає ратифікацію протоколу між урядами України та Молдови про внесення змін до угоди про діяльність залізничного транспорту задля спрощення транзиту. Про це свідчить розпорядження №700-р від 11 серпня 2023 року, оприлюднене на "Урядовому порталі".

Подати на ратифікацію Верховною Радою України Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про діяльність залізничного транспорту, вчинений у м. Києві та м. Кишиневі 27 квітня 2023 року”, — ідеться у документі.

Внесення змін до Угоди дасть змогу здійснювати транзитні перевезення територією України на дільниці Етулія (Молдова)—Рені (Україна)—Джурджулешти (Молдова) порожнього рухомого складу всіх форм власності та вантажів, які прямують зі станцій Молдови та України або транзитом через Україну і Молдову призначенням до/зі станцій Джурджулешти (Молдова) та Галац-Ларга (Румунія) без зупинки та проведення на станції Рені прикордонного, митного та інших заходів офіційного контролю. Передбачається, що це сприятиме збільшенню обсягів перевезень вантажів та пропускної спроможності.

 

Другие интереcные современные новости:

проверить АКПП


Управлять транспортным средством, которое комплектуется автоматической коробкой передач, очень удобно и комфортно. Не нужно самостоятельно следить за переключением передач.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Бизнес и производство | Просмотров: 82 | Добавил: adminA | Теги: транзит, спрощення, Молдова, україна, залізниця | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close