00:12
Від цих висококалорійних продуктів не варто відмовлятися

Багатьом людям висококалорійні продукти здаються злом. Однак не кожна калорія небезпечна. Серед багатих ними продуктів є чимало корисного і відмовлятися від їх вживання не варто.

Горіхи

Горіхи і горіхові пасти багаті жирами і калоріями. Однак в більшості своїй це здорові жири, без яких організму не обійтися. Крім цього, в них міститься білок, клітковина, вітаміни і мінерали.

Оливкова олія

Як і всі олії, оливкова насичена калоріями. Але одночасно з цим в ньому багато мононасичених жирів, які знижують ризик серцево-судинних захворювань. Однак при виборі важливо віддавати перевагу олії extra virgin.

Шоколад

Гіркий шоколад і какао багаті антиоксидантами та іншими корисними речовинами. Як і у випадку з оливковою олією, тут важливо віддавати перевагу якості. Краще вибирати плитки з вмістом какао не менше 70%.

Другие интереcные современные новости:

 

Больше половины жителей Украины сталкиваются с вторичным автомобильным рынком. Он помогает обрести желаемое транспортное средство, либо обменять свое на деньги.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Справки и рецепты | Просмотров: 309 | Добавил: adminA | Теги: висококалорійний, користь, продукт | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close