00:07
Виділити Україні 18 млрд євро пообіцяв ЄС

єс Україна У неділю, 6 листопада, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн поспілкувалась з президентом України Володимиром Зеленським. ЄС пообіцяв виділити Україні в 2023 році 18 млрд євро фінансової допомоги. Про це йдеться на офіційному сайті Європейського союзу.

"Президентка фон дер Ляєн повідомила президента Зеленського, що цього тижня вона запропонує значний фінансовий пакет від ЄС у розмірі до 1,5 млрд євро на місяць, що на загальну суму становить до 18 млрд євро, що значною мірою сприятиме покриттю потреб України у фінансуванні на 2023 рік", - йдеться у повідомленні.

Урсула фон дер Ляєн наголосила, що ЄС продовжуватиме підтримувати Україну в протистоянні російські агресії. Також президентка Єврокомісії обговорила з українським лідером експорт зерна з України, посилення санкції проти росії та відповідь ірану через постачання агресору зброї.

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що він з Урсулою фон дер Ляєн обговорював макрофінансову допомогу Україні.

"Крім того, поспілкувалися про важливість продовження зернової ініціативи для продовольчої безпеки світу, а також про посилення санкцій і протистояння діям Ірану, який підтримує агресію проти нашої країни", - написав Зеленський.

ЄС підтримує Україну у війні проти російських окупантів. 1 листопада Єврокомісія ухвалила виділення Україні 25,5 млн євро на підтримку енергосистеми, а також передачу енергообладнання.

Другие интереcные современные новости:

давление масла в двигателе


Моторное масло внутри двигателя представляет собой рабочую специальную жидкость, которая способствует предотвращению трения между металлическими частями.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Экономика и финансы | Просмотров: 91 | Добавил: adminA | Теги: Євро, україна, ЄС | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close