00:09
Виконання Україною вимог безвізу з ЄС оцінила Єврокомісія

безвіз єс Україна продовжує виконувати умови для функціонування безвізового режиму з Євросоюзом і досягла прогресу у виконанні минулорічних рекомендацій. Про це повідомляє Єврокомісія у понеділок, 5 грудня.

Про це йдеться у п'ятому звіті ЄК про моніторинг безвізового режиму ЄС з Україною, Албанією, Боснією та Герцеговиною, Чорногорією, Північною Македонією та Сербією, а також Грузією та Молдовою, оприлюдненому у Брюсселі.

"Усі зацікавлені країни продовжують виконувати вимоги лібералізації візового режиму та досягли прогресу у виконанні минулорічних рекомендацій. У звіті основна увага приділяється діям, вжитим для виконання рекомендацій, зроблених Комісією минулого року у четвертому звіті у рамках механізму зупинення дії віз, що забезпечують безперервне виконання вимог лібералізації візового режиму. У звіті також виділяються галузі, в яких потрібні подальші зусилля з боку кожної країни", – йдеться у звіті.

У Єврокомісії вважають, що всі оцінювані країни продовжують вживати заходів щодо запобігання організованій злочинності та боротьбі з нею, проте необхідні подальші зусилля для вирішення проблем внутрішньої безпеки. Зокрема, у сфері боротьби з корупцією на високому рівні, у звіті зазначається, що зусилля щодо боротьби з корупцією, як і раніше, «стримуються обмеженими можливостями та правовим статусом антикорупційних органів, а також невеликою кількістю судових процесів та обвинувальних вироків».

Другие интереcные современные новости:

3 слова, которые убивают наш успех


Ни для кого не секрет: слова, которые мы произносим, нередко закладывают успех или неудачу нашим начинаниям. Для того, чтобы достичь того, о чем вы мечтаете, вам надо исключить из своего лексикона эти слова!

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Спорт и туризм | Просмотров: 93 | Добавил: adminA | Теги: Єврокомісія, безвіз, ЄС, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close