00:01
Водопостачання в США атакували хакери кремля

Хакери, що називають себе Cyber Army of Russia, атакували ряд цілей в США та Польщі, проте не вчинили значної шкоди. Експерти вважають, що вони пов'язані з Sandworm, повідомляє WIRED.

Група атакувала системи контролю водопостачання у США. Жертви таких атак повідомляли про незначні проблеми, проте атаки, за словами спеціалістів з кібербезпеки, аматорські.

Яку мету переслідує Cyber Army of Russia

Експерти вважають, що Cyber Army of Russia намагається отримати підтримку військових структур росії та перебільшує свій вплив на жертв. Угрупування не фігурувало у звіті спецслужб, проте кібербезпекова компанія Mandiant опублікувала інший звіт, в якому зазначалось, що крім США, група атакувала ціль у Польщі.

Mandiant зазначила, що Cyber Army of Russia має стосунок до мілітаризованої групи хакерів Sandworm.

Другие интереcные современные новости:

3 слова, которые убивают наш успех


Ни для кого не секрет: слова, которые мы произносим, нередко закладывают успех или неудачу нашим начинаниям. Для того, чтобы достичь того, о чем вы мечтаете, вам надо исключить из своего лексикона эти слова!

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Технологии и IT | Просмотров: 510 | Добавил: adminA | Теги: США, Атака, кремль, водопостачання, хакер | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close