00:25
З вересня ще 200 тисяч українських дітей очікує у школах Польща

Польща школа Міністр освіти і науки Польщі Пшемислав Чарнек розповів, що у наступному навчальному році в польських школах очікують ще 200 тисяч українських дітей. Про це він говорив у програмі "Польського радіо".

Чарнек сказав, що в наступному навчальному році в польських школах може з’явитися більше дітей з України.

"Ми прийняли 200 тисяч (українських дітей), з них 160 тисяч – у школи і 40 тисяч – в дитсадки. За нашими оцінками, ще 200 тисяч можуть приєднатися з 1 вересня. Кінця війни в Україні не видно, тому, природно, ті діти, які тут, напевно, залишаться, і приїдуть ще", - сказав міністр.

"Але в Україні також буде дистанційне навчання – ймовірно, велика частина дітей, які перебувають у Польщі, захочуть залишитися за комп’ютерами і продовжувати навчатися з однолітками дистанційно", -  додав він.

Міністр зазначив, що система еластична, тому Польща готова приймати українських дітей.

Чарнек підкреслив, що міністерство освіти і науки запропонувало спочатку створити українські класи в польських школах і викладати в них переважно польську мову, що, за його словами, дало можливість увійти в новий навчальний рік на належному освітньому рівні. "І в багатьох місцях це вдалося", - зазначив він.

Другие интереcные современные новости:

Здоровье пищеварительной системы и сон

 

Работа всех пищеварительных органов должна быть слаженной, и неполадки в одной из областей этой системы сразу же сказываются на остальных отделах.

Новость из рубрики: Здоровье и медицина |

Категория: Культура и учёба | Просмотров: 144 | Добавил: adminA | Теги: Польща, Школа, діти | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close