00:19
За американськими технологіями у Києві тепер ремонтують дороги

машина Crafco Super Shot У Києві змінилася технологія ремонту асфальту на вулицях. Використання плавильно-заливальних машин дозволяє збільшити термін служби дорожнього покриття.

За допомогою використання дорожньої мастики та сучасних плавильно-заливальних машин Crafco Super Shot значно покращилась ситуація з ремонтом дорожнього полотна у місті Києві. З початку цього року тріщини було ліквідовано на майже 130 кілометрах автошляхів.

Спецмашини працюють у всіх районах Києва, повідомляє “Київавтодор”. Ці машини дозволяють провести повний цикл ліквідації тріщин. Заливка швів дає великий економічний ефект – руйнування асфальтобетону відбувається набагато повільніше, ніж раніше, відповідно, термін служби доріг збільшується.

Наразі ремонтують асфальт на вулиці Євгена Харченка та проспекті Григоренка, вже проведено роботи на проспекті Бажана та проспекті Визволителів.

 

Другие интереcные современные новости:

3 слова, которые убивают наш успех


Ни для кого не секрет: слова, которые мы произносим, нередко закладывают успех или неудачу нашим начинаниям. Для того, чтобы достичь того, о чем вы мечтаете, вам надо исключить из своего лексикона эти слова!

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Стройка и ремонт | Просмотров: 158 | Добавил: adminA | Теги: Дорога, ремонт, Київ | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close