12:14
За новими правилами будуть завозити зернові вантажі на кордоні з Польщею

У Варшаві відбулася зустріч міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського та Віце-прем’єр-міністра, міністра сільського господарства і розвитку села Польщі Генрика Ковальчика. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей, які викладені у спільній заяві:

1. З метою покращення та упорядкування транзиту українських зернових та олійних культур через територію Польщі, з 8 березня 2023 року офіційні пломби (митні пломби) будуть в обов’язковому порядку накладатися на автомобільні транспортні засоби на митних пунктах, розташованих на польсько-українських прикордонних переходах.

2. У випадку залізничних перевезень перевізник буде зобов’язаний накладати пломби на кожен вагон. Ці пломби контролюватимуться працівниками Національної фіскальної адміністрації на польсько-українських прикордонних переходах.

3. Офіційні пломби будуть зніматися співробітниками Національної фіскальної адміністрації в трьох польських морських портах (Гданськ, Гдиня, Свіноуйсьце).

4. У разі транзиту товарів до інших країн-членів ЄС, офіційні пломби будуть зніматися в уповноважених пунктах зберігання, розташованих в цих країнах. У той же час запис про прибуття вантажу в заявлене місце з метою зняття пломб буде доступний через систему NCTS.

5. У разі транзиту до портів або інших країн-членів ЄС, за умови використання офіційних пломб, польська ветеринарна інспекція не буде проводити жодних перевірок.

6. У разі виявлення розбіжностей між заявленим та фактичним місцем вивантаження товару, українська сторона відсторонить експедиторів, які допустили такі розбіжності, від подальших транспортних операцій.

Другие интереcные современные новости:


Заметили, что ваши ноготки изменили цвет или появились углубления? Самое время обратиться за помощью к специалисту!

Новость из рубрики: Здоровье и медицина |

Категория: Бизнес и производство | Просмотров: 65 | Добавил: adminA | Теги: кордон, зерно, Польща, вантаж | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close