00:43
Залишати комп'ютер завжди увімкненим, чому не варто

Чи варто залишати персональний комп'ютер увімкненим на ніч? У цій суперечці є дві сторони. За словами однієї, постійне вимкнення та включення вашого ПК зношує його компоненти. Інша сторона вважає, що постійно залишати компʼютер увімкненим може призвести до його зносу.

При нормальній роботі системи охолодження сучасному ПК не страшний перегрів, а джерело безперебійного живлення захистить його від можливих стрибків напруги. Однак тримати ПК включеним весь час все ж таки не варто, але вже з зовсім інших причин, розглянемо про них далі.

Витрати на електроенергію

Якщо ви намагаєтеся знизити витрати на електроенергію, корисно вимикати комп'ютер на ніч або коли ви не використовуєте його протягом тривалого часу. Нові ПК не вимагають стільки енергії, скільки старе обладнання, але їм все ж потрібна достатня кількість енергії для роботи, особливо якщо ви виконуєте інтенсивні дії, наприклад, граєте у відеоігри.

Люди з обмеженим бюджетом захочуть заощадити, тому їм немає сенсу завжди залишати свої ПК увімкненими.

Створення більш комфортних умов

ПК, який постійно працює, може створювати "неприємний" шум, який може дратувати або заважати. Особливо це стосується працюючого вентилятора. Хоча сучасні ПК працюють доволі тихо, все одно це може заважати, особливо вночі, коли ви намагаєтеся заснути.

Запобігання зносу

Одне з найдавніших поширених переконань полягає в тому, що вимкнення та включення комп'ютера пошкоджує його компоненти. Хоча це певною мірою вірно, дія не така небезпечна з більш новими машинами. Однак постійна робота комп'ютера скоротить термін його служби через природне зношування.

Спека тут головний винуватець. Ваш комп'ютер та відеокарти мають кілька вентиляторів не просто так – тепло шкідливе для електроніки. При цьому ще існує загроза від пилу – іншого ворога електроніки.

Брудні компоненти також виділяють більше тепла, створюючи порочне коло. Один тільки цей фактор є найсильнішим аргументом на користь вимкнення комп'ютера на ніч.

Оновлення системи та швидкість роботи ПК

Багато оновлень Windows набирають чинності лише після перезавантаження. Крім цього, вимкнення та включення вашого ПК прибирає помилки, що накопичилися, і прискорюють роботу системи.

Другие интереcные современные новости:

 

Хрен является древним растением, происхождение которого никому доподлинно не известно.

Новость из рубрики: Здоровье и медицина |

Категория: Технологии и IT | Просмотров: 72 | Добавил: adminA | Теги: комп'ютер, увімкнення | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close