00:03
Запуск космічного корабля до Місяця знову відклало NASA

Запуск надважкої ракети-носія SLS (Space Launch System) з космічним кораблем "Оріон" призначений на 3 вересня, було відкладено.

Причиною став витік палива під час заправки ракети. Спроби усунути неполадки не мали успіху, повідомили в NASA.

Нову передбачувану дату старту поки що не оголошено, проте в офіційній трансляції події на ютубі з’явилася нова дата — 5 вересня. У NASA припустили, що запуск може бути відкладений до жовтня.

Раніше запуск був призначений на 29 серпня. Тоді його скасували через можливі неполадки з одним із двигунів центрального блоку першого ступеня SLS.

Пуск SLS та “Оріона” є частиною місії Artemis 1 ("Артеміда-1"). Корабель повинен у тестовому безпілотному режимі здійснити політ до Місяця, провести на його орбіті кілька тижнів та повернутися на Землю.

2024 року має відбутися місія "Артеміда-2", у рамках якої четверо астронавтів облетять Місяць. На 2025 рік намічено місію "Артеміда-3", під час якої астронавти мають висадитися на поверхню Місяця.

Другие интереcные современные новости:

загадка появления аномалий на обратной стороне Луны

 

Различия в массе, облике и структуре видимого и обратного полушарий Луны оказались связаны с тем, что спутница Земли столкнулась с небольшой карликовой планетой.

Новость из рубрики: Наука, техника и Hi-Tech |

Категория: Бизнес и производство | Просмотров: 124 | Добавил: abel | Теги: NASA, оріон, космос | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close