00:11
Застосовують ШІ у розробці більше половини ігрових студій

За даними дослідження Unity, 62% ігрових студій вже використовують штучний інтелект у розробці своїх проєктів, зокрема для економії часу та підвищення ефективності.

Це підтверджується доповіддю компанії Inworld, що спеціалізується на ШІ, яка уклала партнерську угоду з Microsoft. Опитування також показало, що ШІ допомагає підвищити якість роботи студій, особливо у напрямках анімації персонажів та написанні коду.

Проте, не всі студії використовують ШІ через відсутність часу або технічних ноу-хау. За даними GDC, лише 31% працівників галузі застосовують інструменти генеративного ШІ.

Експеримент компанії Keywords показав, що ШІ поки що не може повністю замінити людину у розробці ігор, а лише допомагає економити час.

Незважаючи на це, застосування штучного інтелекту в ігровій індустрії продовжує зростати, що може призвести до масових звільнень у галузі.

Другие интереcные современные новости:

город на марсе маска

 

Гендиректор компании SpaceX Илон Маск заявил, что у него есть планы по строительству на Марсе города, который полностью будет независим от планеты Земля.

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Технологии и IT | Просмотров: 416 | Добавил: adminA | Теги: студія, ігрова, розробка, ші | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close