04:09
Зміни до Правил дорожнього руху вніс Кабінет Міністрів

Кабінет Міністрів України зробив важливий крок до гармонізації правил дорожнього руху в країні з правилами Європейського Союзу.

Ця важлива подія була започаткована постановою Уряду № 1105, яка набула чинності 25 жовтня 2023 року.

Згідно з цими оновленими правилами, всі транспортні засоби, що рухаються за межами населених пунктів, зобов’язані мати увімкнені денні ходові вогні. Якщо такі ліхтарі не інтегровані в конструкцію транспортного засобу, водії повинні використовувати ближнє світло фар. Ця вимога, яка раніше діяла в період з 1 жовтня по 1 травня, тепер поширюється на цілий рік.

Крім того, законодавство тепер передбачає, що діти, зріст яких менше 150 см (раніше 145 см), не можуть перевозитися в транспортних засобах без використання дитячих утримуючих систем, що забезпечують їх надійне пристібання ременями безпеки, призначеними для даного транспортного засобу. Винятки з цього правила стосуються лише особливих обставин і випадків.

З метою подальшого підвищення безпеки дорожнього руху та ясності, правила також були переглянуті, щоб забезпечити більш точні специфікації дорожніх знаків, що позначають спеціальні місця для паркування на автомагістралях і дорогах, призначених для автомобілів.

Це відповідає ширшій меті підвищення безпеки дорожнього руху та приведення у відповідність до стандартів ЄС.

Другие интереcные современные новости:

Здоровье пищеварительной системы и сон

 

Работа всех пищеварительных органов должна быть слаженной, и неполадки в одной из областей этой системы сразу же сказываются на остальных отделах.

Новость из рубрики: Здоровье и медицина |

Категория: Автомобили | Просмотров: 1014 | Добавил: adminA | Теги: Зміна, пдр, ЄС | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close