00:19
20 млн євро на ініціативу "Зерно з України" виділить Польща

зерно Україна Польща внесе 20 мільйонів євро до ініціативи Grain from Ukraine, яка покликана забезпечити доставку українського зерна до країн Африки. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Зазначимо, Україна запустила ініціативу Grain from Ukraine згідно з якою до 60 суден з українським зерном зможуть бути відправлені до найбідніших країн Африки та Азії.

26 листопада, стало відомо, що Польща внесе 20 мільйонів євро до ініціативи.

"Ми маємо продовжувати надавати підтримку цим зусиллям, тому що Україна страждає і в той же час президент Зеленський готує цю дуже щедру ініціативу на допомогу країнам Африки, Близького Сходу та Азії. Ми хочемо підтримати цю ініцативу і виділяємо 20 млн євро", – зазначив Моравецький.

Нагадаємо, росія погодиться продовжити угоду за посередництва ООН, що дозволяє експортувати українську аграрну продукцію через Чорне море.

Україна хоче продовжити зернову ініціативу на безстроковій основі. Для цього влада планує розширити "зерновий коридор" на інші українські порти.

Другие интереcные современные новости:

как похудеть без диеты

 

Для многих "диета" может быть плохим словом. Но потеря веса не должна сводиться только к ограничениям. На самом деле, есть много вещей, которые вы можете добавить в свою жизнь, чтобы похудеть.

Новость из рубрики: Мода и красота |

Категория: Бизнес и производство | Просмотров: 81 | Добавил: adminA | Теги: зерно, Польща, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close