00:28
36 легкозбірних мостів передасть Україні Франція

легкозбірний міст Україна домовилась із Францією про передачу 36 легкозбірних мостів. Їх встановлять на місці знищених під час бойових дій мостів. Про це повідомив очільник МЗС Дмитро Кулеба.

"Разом із французьким урядом і Федерацією французьких промисловців MEDEF ми домовилися про передачу Україні 36 легкозбірних мостів завдовжки від 23 до 46 метрів від компанії Matiere. Ці конструкції зможуть швидко замінити зруйновані українські мости, а згодом замінити їх на постійній основі", — сказав він.

За його словами, уже наприкінці липня до України приїдуть фахівці, які визначать, які саме мости необхідні. Також розглядається можливість локалізувати підприємство з виготовлення таких мостів в Україні.

Кулеба нагадав, що компанія Matiere має багаторічний досвід роботи зі швидкого розгортання мостів для автомобільного та залізничного транспорту, особливо у країнах, де війна зруйнувала інфраструктуру.

Другие интереcные современные новости:


Вы зашли на авторынок и ваш взгляд буквально прикипел к гордо красующемуся Subaru. Возможно, что это и есть та самая любовь с первого взгляда и на всю оставшуюся жизнь.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 125 | Добавил: adminA | Теги: Франція, Україна, легкозбірний, Matiere, міст | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close