00:44
7 мільярдів доларів допомоги від США та ЄС отримала Україна з початку року

Від початку року Україна отримала майже 5 млрд доларів від ЄС та понад 2 млрд доларів від США. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє пресслужба Кабміну.

"Маємо домовленість про нову програму з МВФ. Отримали фінансову допомогу від Великої Британії, Світового банку, Німеччини, Іспанії, Фінляндії, Ірландії, Швейцарії, Бельгії, Ісландії та Естонії. Норвегія продовжила програму виплат для 50 тисяч українців, які перебувають у складних життєвих умовах та постраждали від російської агресії", – зазначив Шмигаль.

28 березня уряд ухвалив розпорядження для отримання цьогоріч другого гранту від США на суму 2,5 млрд доларів – ці кошти надійдуть через проект Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а також Міжнародної асоціації розвитку. Крім того, ще 150 млн доларів нададуть інші партнери, що дасть змогу залучити 2 млрд 660 млн доларів.

За словами прем’єра, ці кошти підуть на зарплати рятувальникам, вчителям, лікарям, на допомогу пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю та малозабезпеченим родинам.

 

Другие интереcные современные новости:

Сушеные дары моря


Возможность длительного хранения, легкость доставки на дальние расстояния, доступная цена и отменные вкусовые качества делают сушеные морепродукты незаменимо быстрой закуской.

Новость из рубрики: Справки и рецепты |

Категория: Экономика и финансы | Просмотров: 82 | Добавил: adminA | Теги: ЄС, США, Допомога, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close