00:07
Анонімний бот для скарг створили в Міноборони

В Міноборони створили анонімний бот для скарг. Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров. За його словами, "бот реалізує законні права українців".

"МО останнім часом отримало багато повідомлень із проханням відкрити анонімний бот зворотного зв'язку для скарг і пропозицій від громадян України та інших осіб. Ваші повідомлення надійдуть оперативному черговому зі зв'язків з громадськістю Міноборони, після чого вам дадуть відповідь", - додав міністр.

Нагадаємо, компанія OpenAI відклала запуск свого магазину додатків GPT для індивідуальних чат-ботів, посилаючись на затримки, пов'язані з періодом відставки та повернення на посаду головного виконавчого директора Сема Альтмана.

Компанія поінформувала користувачів, які створювали свої чат-боти GPT, що запуск GPT Store відбудеться на початку 2024 року, а не в кінці 2023 року, як планувалося спочатку.

Другие интереcные современные новости:

пробежки на свежем воздухе

 

Утро каждого начинается не так, как у других. У кого-то это чашечка бодрящего кофе, другой идет на пробежку, а третий вовсе не успевает даже позавтракать.

Новость из рубрики: Спорт и туризм |

Категория: Технологии и IT | Просмотров: 1476 | Добавил: adminA | Теги: скарга, Міноборони, бот | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close