00:36
Безмоторний двигун, який кидає виклик законам гравітації, створюють вчені NASA

Компанія Exodus Propulsion Technologies, очолювана Чарльзом Булером, інженером NASA і одним із засновників організації, презентувала розробку нового типу двигуна, який обходиться без використання палива. Це відкриття здатне порушити звичні закони фізики і відкрити нові можливості для космічних подорожей.

Даний двигун, що отримав назву «propellantless propulsion drive» (двигун без реактивної маси), був представлений на конференції з альтернативного двигунобудування (APEC), на якій збиралися як провідні інженери, так і ентузіасти космічної галузі. APEC, до складу якої входять як висококваліфіковані інженери, так і аматори двигунів, являє собою організацію, яку одного разу назвали «найексклюзивнішим (і найдивнішим) у світі антигравітаційним клубом».

Булер і його команда впевнені, що відкрили фундаментально нову силу, яка в майбутньому матиме значний вплив на освоєння космосу.

Основна перевага нової технології – можливість створення стійкої сили, яка дає змогу об’єкту переміщатися без викиду маси. «Це відкриття може кардинально змінити наш підхід до руху в космосі, — наголосив Булер. — Ми знайшли спосіб використовувати електричні поля для генерації сили, що раніше здавалося неможливим.»

Швидкий погляд на біографію доктора Бюлера підтверджує, що він дійсно є одним із провідних експертів НАСА в галузі електростатики. Крім контролю над електростатичним розрядом (ESD) і безпекою ESD для космічних кораблів «Шаттл», МКС і «Хаббл», Бюлер також заснував Лабораторію електростатики і фізики поверхні НАСА в Космічному центрі Кеннеді.

Його команда Exodus Propulsion Technologies не менш вражає. Згідно зі слайдом з його презентації в АТЕС, «команда складається з інженерів і вчених з NASA, Blue Origin, Air Force, ExxonMobil, а також успішних юристів і бізнесменів».

Незважаючи на довгі роки досліджень, Бюлер і його колеги від самого початку не припускали, що електростатика виявиться рішенням у розробці безпаливних двигунів. Понад два десятиліття тому команда почала свої пошуки, розглядаючи різні наукові підходи. Однак лише через 25 років експериментів і досліджень вони дійшли висновку, що саме електростатика є ключем до розуміння і використання цієї новаторської сили.

Протягом багатьох років команда проводила експерименти, які показали поступове збільшення вироблюваної тяги, досягнувши в підсумку рівня, достатнього для подолання земного тяжіння. Відкриття було офіційно зареєстровано і запатентовано у 2020 році, що стало важливим кроком на шляху до комерціалізації технології.

Проте шлях до застосування нового двигуна в реальних умовах космосу ще довгий. Компанія вже розпочала створення спеціалізованої вакуумної камери, яка дасть змогу імітувати умови глибокого космосу та проводити більш масштабні тести.

Булер визнав, що перед його командою ще багато роботи, проте він впевнений, що вони на правильному шляху. «Наступний етап — це демонстрація технології в космосі. Ми вже шукаємо фінансування для цієї мети, і я впевнений, що успіх не змусить на себе чекати,» — додав він.

Крім того, компанія Exodus сподівається на співпрацю з іншими організаціями, які могли б використовувати цю технологію для своїх потреб. «Ми відкриті до партнерства і готові ділитися нашим досвідом,» — заявив Булер, наголошуючи на важливості колективних зусиль в освоєнні нових технологій.

Другие интереcные современные новости:

старый дизельный мотор

 

Когда покупается новый автомобиль, приходит время освободить гараж от старого. Это проблема для каждого третьего автовладельца.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Наука, техника и Hi-Tech | Просмотров: 506 | Добавил: adminA | Теги: гравітація, NASA, двигун | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close