00:19
Бути здоровішим, завдяки коту в домі

Випадковість допомогла вченим встановити цікавий факт про те, що коти лікують людину.

Коти — не лише всіма улюблені домашні тварини, але і відмінні лікарі, здатні вилікувати своїх господарів від багатьох хвороб і продовжити їх життя.

Як би скептично не ставилася сучасна медицина до такого незвичайного методу лікування, як лікування за допомогою котів, фелінотерапія стає все більш підтвердженою наукою.

Фелінотерапія — різні методи і прийоми профілактики та лікування різних захворювань за допомогою особливого роду контактів із котами. І хоча про лікування за допомогою котів відомо ще з робіт Гіппократа, сучасна медицина тільки робить перші кроки до визнання подібних методик.

На сьогодні вже існують деякі експериментальні факти цілющого впливу котів на здоров’я господарів:

1. Власники котів у 3 рази рідше страждають серцево-судинними захворюваннями і на 18% рідше звертаються до лікарів.

2. Під час погладжування котів нормалізується пульс та артеріальний тиск.

3. Коти допомагають тим, хто страждає депресією, шизофренією, неврозами, маніями.

4. Коти зменшують дратівливість, тривожність, напруженість з підвищенням м’язового тонусу, субклінічні порушення самопочуття при метеопатичних сезонних розладах.

Цікавий випадок, який стався в Інституті лікувальних методів впливу (Лондон, Англія), допоміг підтвердити лікувальний ефект впливу котів на організм людини.

Під час проведення якогось експерименту вчені помітили, що кожен раз, як тільки кіт з’являвся в лабораторії, всі датчики генераторів струму низької частоти починали зашкалювати. Не надавши цьому значення, вчені про себе вирішили, що це просто збіг. Однак, це явище повторювалося кожен раз, коли кіт перебував поруч. Це вже не могло бути випадковим збігом. Вимірявши електромагнітне поле кота, фахівці з’ясували, що вона виробляє сильне низькочастотне поле, здатне замінити близько 5 генераторів низької частоти.

Подібні генератори в медицині застосовують для лікування запалень, ран і поліпшення кровообігу.

Для нервової системи людини найбільш цілющим є муркотіння котів: діапазон звуків (20-50 герц), що видаються котами, зміцнює кістки на 20% і покращує їх зростання; це може бути використано для профілактики і лікування остеопорозу.

У деяких країнах, наприклад, в Америці і Великобританії, в якості додаткового лікування розумово відсталих дітей, а також людей, які страждають серцевими розладами, ушкодженнями мозку, різними залежностями і психічними захворюваннями, застосовують контакти з котами — фелінотерапію.

Другие интереcные современные новости:

шляпа из газеты

 

В Китае широко обсуждается ноу-хау педагогов из провинции Аньхой, которые решили бороться с проблемой списывания в школьных классах с помощью шляп из газет.

Новость из рубрики: Культура и учёба |

Категория: Дом и семья | Просмотров: 539 | Добавил: adminA | Теги: здоровʼя, дім, Кіт | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close