08:26
Царьов зараз перебуває у реанімації у важкому стані

Внаслідок нападу зрадник Олег Царьов вже другий день перебуває у реанімації у важкому стані. У нього двічі вистрілили з вогнепальної зброї біля місця проживання того у Криму.

Джерела ЗМІ в день інциденту підтвердили, що СБУ стоїть за замахом на зрадника Олега Царьова. Там наголосили, що він є абсолютно законною ціллю і має відповісти за свої злочини.

Що зараз з Царьовим

Російські ЗМІ з посиланням на друга Олега Царьова повідомляють, що після нападу зрадник все ще перебуває у реанімації у важкому стані. У разі поліпшення ситуації його можуть транспортувати з Криму. Наразі палату колишнього нардепа посилено охороняють російські спецслужби.

Якщо дозволить стан – перевезуть до Москви. Перебуває під посиленою охороною ФСБ,
– коментує приятель зрадника.

Варто також додати, що у Росії вже відкрили кримінальне провадження через напад на Царьова. Там інкримінували справу як замах на життя "державного діяча". Наразі проводяться "невідкладні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії".

Другие интереcные современные новости:

как похудеть без диеты

 

Для многих "диета" может быть плохим словом. Но потеря веса не должна сводиться только к ограничениям. На самом деле, есть много вещей, которые вы можете добавить в свою жизнь, чтобы похудеть.

Новость из рубрики: Мода и красота |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 1078 | Добавил: adminA | Теги: Царьов | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close