17:21
Ціни на алкоголь можуть підняти в Україні

Ціни на алкоголь можуть підняти в Україні Міністерство економіки України пропонує збільшити мінімальні ціни на алкоголь. Про це йдеться в проекті постанови, яка розміщена на сайті відомства для обговорення.

"Враховуючи зміни, які відбулись у соціально-економічній і податковій сферах, зокрема: зростання витратної складової цін (сировина, комплектуючі, енергоносії, витрати на оплату праці тощо), а також зміну з 01.03.2022 ставок акцизного податку на алкогольні напої  розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам суб’єктів господарювання на виробництво та реалізацію алкогольних напоїв і потребує коригування", – пояснюють в Мінекономіки.

Тож відомство пропонує підвищити роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби на 13%; віскі, ром та джин – на 25%; коньяк (бренді) – на 11-12%.

Натомість звичайні (неігристі) вина можуть здорожчати на 62%, сидр і перрі, вермути та інші зброджені напої з міцністю до 22%– на 61-71%, вина ігристі та газовані винні напої - на 28%.

Другие интереcные современные новости:

Сушеные дары моря


Возможность длительного хранения, легкость доставки на дальние расстояния, доступная цена и отменные вкусовые качества делают сушеные морепродукты незаменимо быстрой закуской.

Новость из рубрики: Справки и рецепты |

Категория: Бизнес и производство | Просмотров: 266 | Добавил: abel | Теги: ціни, україна, алкоголь | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close