00:20
Дієтологи назвали багаті білком продукти

Людині з активною життєвою позицією необхідне різноманітне харчування.

Всякий, хто серйозно і надовго взявся за приведення в порядок власного тіла, знає, що яйця вважаються самим збалансованим продуктом, в якому містяться всі необхідні речовини для нарощування м’язів.

З цієї причини спортсмени є затятими шанувальниками яєць і можуть вживати їх у величезних кількостях, а в перервах пити біодобавки на основі білка. Однак, як з’ясувалося, є конкурентні харчові аналоги, в яких білка міститься навіть більше, ніж в яйцях.

Перш за все, це гарбузове насіння, в 100 грамах яких білка міститься 24 грами, а такій же кількості арахісу – 25 грамів, в мигдалі – 20 грамів, а в соєвих пластівцях взагалі 40 грамів.

Для порівняння, в одному курячому яйці білка всього 13 грамів, але він тваринний, а не рослинний, як в названих вище продуктах. Щоб не позбавлятися корисних для організму амінокислот разом з яйцями слід включати в свій раціон курячу грудку, яка на чверть складається з білка, сир пармезан, в 100 грамах якого 38 грамів білка, і тунця з 23 грамами білка на 100 грамів риби.

Така різноманітна дієта для організму набагато більш корисна, ніж безконтрольне поглинання яєць. Добова норма білка для дорослої людини, що веде активний спосіб життя, становить 80 грамів.

Вживання продуктів з високим вмістом білка допомагає худнути, активізуючи процеси жироспалювання. До такого висновку прийшли вчені з Мічиганського університету (США).

Другие интереcные современные новости:

Масло в МКПП


Любой водитель, приобретая подержанный автомобиль, обязан проверить его механизмы и системы. Безусловно, предыдущий владелец провел предпродажную подготовку.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Справки и рецепты | Просмотров: 272 | Добавил: adminA | Теги: Білок, продукти | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close