00:55
Для захисту серця названо три головні продукти

Вчений Вільям В. Лі з Гарварду назвав три головні продукти, які необхідно включити в раціон, щоб забезпечити захист серцево-судинної системи. За словами медика, те, що людина їсть, серйозно впливає на стан її здоров’я.

За твердженнями експерта, від захворювань серцево-судинної системи страждають майже 50% дорослого населення. Щоб скоротити ризики зіткнутися з проблемами зі здоров’ям, бажано скорегувати раціон, включивши в нього три головні продукти.

Перш за все це жирні види риби, що мають в своєму складі важливі для організму омега-3. За рахунок ненасичених жирів можна забезпечити зниження рівня тригліцеридів, також зростає вміст “хорошого” холестерину. За допомогою зазначеного продукту можна запобігти агрегації тромбоцитів, що стає причиною закупорки артерій. Щотижня потрібно з’їдати одну або дві порції риби.

Хороший захист серцево-судинній системі забезпечує темний шоколад, де вміст какао становить не менше 70%. Такий ефект досягається за рахунок флаванолів, що допомагають знизити жорсткий кальцієвий наліт в артеріях, який підвищує ризик атеросклерозу. Продукт активує кардіопротективні стовбурові клітини і покращує кровотік.

Крім того, підтримувати здоров’я серця можна за рахунок вживання чаю. Флавоноїди, котрі містяться в даному напої дозволяють знизити кров’яний тиск, нормалізувати кровотік, а також запобігти запаленню в кровоносних судинах. Досить в день випивати дві або три чашки чаю.

Другие интереcные современные новости:

 

В мире есть несколько офисных зданий, дерзкий и вызывающий дизайн которых просто потрясает воображение. Представляем вашему вниманию ТОП-5 самых необычных комплексов.

Новость из рубрики: Стройка и ремонт |

Категория: Здоровье и медицина | Просмотров: 105 | Добавил: adminA | Теги: продукт, серце, захист | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close