00:19
До продажу чи заборони TikTok може призвести законопроект в США

Президент США Джо Байден висловив підтримку новому законопроекту, який може призвести до продажу або заборони популярного додатку TikTok у США. Законопроект під назвою "Захист американців від додатків, контрольованих іноземними ворогами" був представлений цього тижня. Повідомляють CBS.

Якщо законопроект буде прийнятий, TikTok буде шість місяців на те, щоб відокремитися від своєї материнської компанії ByteDance або зіткнутися із забороною магазину додатків у США. Тим часом, республіканці Палати представників можуть винести законопроект на голосування вже цієї середи.

У TikTok заявили, що законопроект є добре замаскованою спробою повністю заборонити програму. "Цей законопроект має наперед визначений результат: повна заборона TikTok в США", - йдеться в заяві компанії.

У четвер, напередодні голосування комітету із законопроекту, додаток розіслав користувачам повідомлення, яке закликає їх зателефонувати своїм представникам та попросити їх виступити проти законопроекту. Після отримання цього повідомлення багато офісів Конгресу було завалено дзвінками.

TikTok, розроблений ByteDance, частково належить китайській державі і раніше критикував зв'язки з Комуністичною партією Китаю (КПК), що є основною причиною занепокоєння уряду США. Існують побоювання, що Китай може використовувати ці дані у своїх цілях у «шпигунських» цілях».

Але незважаючи на підтримку Байдена, неясно, як Сенат відреагує на законопроект. Деякі відомі сенатори висловили дещо обережні коментарі щодо того, чи підтримують вони законопроект.

Другие интереcные современные новости:

 

Больше половины жителей Украины сталкиваются с вторичным автомобильным рынком. Он помогает обрести желаемое транспортное средство, либо обменять свое на деньги.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Технологии и IT | Просмотров: 271 | Добавил: adminA | Теги: законопроект, tiktok, Байден, США, заборона | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close