00:27
Додаткові виплати готують в Швейцарії українським біженцям за повернення домів

Українцям у Швейцарії доплачуватимуть за повернення додому.

Влада Швейцарії розробила план з добровільного повернення біженців в Україну. Він передбачає, що статус тимчасового захисту "S" припинить дію у 2024-2025 роках, а також пропонує виплати до $4355, щоби стимулювати українців виїжджати раніше терміну.

Відповідні документи, розроблені Державним Держсекретаріатом з міграції (SEM) та владою кантонів (адміністративних одиниць Швейцарії). За розрахунками місцевої влади, до 2024-2025 року, коли статус тимчасового захисту буде скасовано, Швейцарію зможуть залишити близько 70 тис. українських біженців, повідомляє Swissinfo. Частка добровільних повернень (до закінчення терміну перебування) становитиме 80%, очікують у Швейцарії.

"Більшість із них – це сім’ї, які були розлучені через те, що чоловіки залишилися в Україні", – цитується план. Інші 20% (а це близько 14 тис. осіб), за розрахунками все ж таки залишаться в країні до крайнього терміну. "Розглядається питання про початкову фінансову допомогу. Вона може бути рівномірною або зменшуваною, щоб спонукати людей не чекати закінчення крайнього терміну для від’їзду. Суми варіюються від 1000 до 4000 швейцарських франків ($1090-4355) на людину залежно від етапу від’їзду", – йдеться у матеріалі.

У доповіді робиться висновок про те, що необхідно зробити все можливе для заохочення добровільного від’їзду. На нього, за підрахунками фахівців, треба давати 6-9 місяців, щоб люди могли ретельно спланувати логістику. Рішення щодо осіб із вразливих категорій розглядатимуться окремо. Однак загальна процедура буде змодельована на зразок процедури, що регулює повернення прохачів притулку. "Чим довше перебування у Швейцарії, тим менша ймовірність того, що людина захоче виїхати за власним бажанням. Крім того, після п’яти років безперервного перебування люди можуть отримати швейцарський посвідку на проживання “B”, дійсний протягом п’яти років", – наголошується в матеріалі.

Другие интереcные современные новости:


Машина, находящаяся в кредите – не самое приятное приобретение. Это понимают все автомобилисты, которые мечтают стать владельцами подержанного автомобиля с минимальным пробегом.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Дом и семья | Просмотров: 83 | Добавил: adminA | Теги: Швейцарія, українці | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close