13:35
Доступ до активів біржі Binance.US отримає SEC

Доступ до активів біржі Binance.US отримає SEC Американський підрозділ криптовалютної біржі Binance уклав попередню угоду з SEC. Згідно з нею, Binance.US повинна вжити заходів, щодо того, щоб ніхто з офіційних осіб глобальної біржі не мав доступу до закритих ключів для різних гаманців. Йдеться про апаратні гаманці або доступ до інструментів Amazon Web Services Binance.US.

Крім того, протягом найближчих тижнів американська криптовалютна торгова платформа надасть детальну інформацію про свої бізнес-витрати, включно з приблизною сумою витрат.

Такі дії були зроблені у відповідь на заборону розпоряджатися її активами у зв’язку з можливими порушеннями законодавства про цінні папери. SEC висловила стурбованість можливим перекладанням коштів Binance.US в офшорні юрисдикції та подала запит на тимчасовий заборонний судовий наказ. Захисники інтересів Binance.US зазначали, що заморожування активів було надто рішучим кроком, порівнюючи його навіть зі «смертною карою».

Суддя окружного суду США, Емі Берман Джексон, рекомендувала сторонам домовитися про угоду замість накладення тимчасової заборони. Її пропозиція полягала в тому, що Binance.US зобов’язується створити нові гаманці, до яких не матимуть доступу співробітники материнської компанії. Також вони повинні надати додаткову інформацію SEC і погодитися на прискорений графік розкриття інформації. Протягом цього періоду американським клієнтам буде дозволено, як раніше, знімати кошти.

Другие интереcные современные новости:

3 слова, которые убивают наш успех


Ни для кого не секрет: слова, которые мы произносим, нередко закладывают успех или неудачу нашим начинаниям. Для того, чтобы достичь того, о чем вы мечтаете, вам надо исключить из своего лексикона эти слова!

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Экономика и финансы | Просмотров: 808 | Добавил: abel | Теги: Binance.US, sec | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close