09:58
Фотовиставка "Україна: фотографії з передової" відкриється у Франції

У червні у Меморіалі Вердена у Франції відкриється виставка фоторобіт про російсько-українську війну "Україна: фотографії з передової" британсько-шведської фотожурналістки Анастасії Тейлор-Лінд.

Анастасія Тейлор-Лінд знімає війну в Україні з 2014 року. Вона фотографує мирних жителів сходу України і військових на передовій.

"Я повідомляла про вплив насильства на повсякденне життя звичайних людей в Україні з 2014 року. Я вдячна Меморіалу Вердена за надання цим фотографіям місця, де вони можуть охопити широку аудиторію, яка перебуває далеко від війни. Я сподіваюся, що вони зможуть показати, як українці продовжують жити, адаптуватися та будувати майбутнє попри насильство та нестабільність", — зазначила Анастасія Тейлор-Лінд.

Виставка "Україна: фотографії з передової" триватиме з 20 червня по 30 листопада 2024 року.

Фото: Анастасія Тейлор-Лінд

Другие интереcные современные новости:


Модель Avensis японского автомобильного концерна Toyota отличается повышенной надежностью, впрочем, как и другая продукция этого производителя.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Культура и учёба | Просмотров: 525 | Добавил: adminA | Теги: україна, лінд, фотовиставка, передова, Франція | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close