00:13
Як Захід контролює надану Україні зброю розповіли у РНБО

захід зброя Радник секретаря Ради нацбезпеки та оборони, екс-перший заступник гендиректора ДК "Укроборонпром" Сергій Омельченко розповів, як союзники контролюють передану Україні зброю.

Так, за словами Омельченко, Україна спільно зі США та Великобританією використовують логістичне програмне забезпечення, яке фіксує кожен зразок озброєння, що надходить від Заходу.

"Контролюються канали, якими вступає озброєння, місце, куди воно поставляється, де зберігається і використовується", - сказав він.

При цьому радник секретаря РНБО підкреслив, що ЄС також створює механізми контролю за озброєнням, а Україною та партнерами дзеркально відстежуються всі види озброєнь і боєприпасів, що направляються.

Він також розповів, що заяви росіян щодо продажу Україною західного озброєння – це чітко спрямована інформаційна операція.

"Цей наратив вони просувають уже не вперше, але підтверджень цієї інформації ще не було, і вона завжди спростовується", – заявив Омельченко.

 

Другие интереcные современные новости:

давление масла в двигателе


Моторное масло внутри двигателя представляет собой рабочую специальную жидкость, которая способствует предотвращению трения между металлическими частями.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 81 | Добавил: adminA | Теги: захід, РНБО, контроль, зброя, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close