00:45
Комедію "За двома зайцями" покажуть безкоштовно в кінотеатрі "Ліра"

Показ розпочинає проєкт "Кіно з архіву", започаткований КП "Київський культурний кластер" спільно із Національним Центром Олександра Довженка.

До Дня міста у кінотеатрі "Ліра" у межах проєкту "Кіно з архіву" безкоштовно покажуть відреставровану культову комедію "За двома зайцями" українською мовою. Як зазначили в КП "Київський культурний кластер"», у рамках проєкту щомісяця впродовж 2024 року будуть транслюватись архівні фільми, які охоплюють 100-річний період історії українського кіно.

"Перший показ ми присвячуємо Дням Києва і пропонуємо до уваги глядачів відреставровану культову комедію Віктора Іванова "За двома зайцями" українською мовою, — розповіли організатори. — У 1999 році члени творчої групи картини були відзначені Державними преміями України ім. Олександра Довженка. Премії отримали акторки Маргарита Криницина і Наталія Наум, оператор Вадим Іллєнко. Режисер стрічки Віктор Іванов та виконавець головної ролі Олег Борисов стали лауреатами премії посмертно".

Нагадаємо, комедія знята за мотивами однойменної комедійної п’єси Михайла Старицького.

За сюжетом, збанкрутілий цирульник, Свирид Голохвостий, вирішує розбагатіти завдяки вигідному шлюбові. Сподіваючись на свою привабливу зовнішність і награну вченість, Голохвостий починає залицятися одразу до двох дівчат, але народ знає: "за двома зайцями побіжиш, жодного не спіймаєш".

Первинна версія фільму була україномовною і лише цирульник Свирид Голохвостий розмовляв суржиком, чим підкреслювалася його недолугість. Для фільму було також створено російський переклад, де всі репліки, окрім монологів Голохвастого суржиком, продублювали російською. Прем’єра фільму відбулася 21 грудня 1961 року в Києві, в Дарницькому клубі залізничників.

25 травня о 15:00
Кінотеатр "Ліра", вул. Велика Житомирська, 40.
Вхід вільний

Другие интереcные современные новости:


Вы зашли на авторынок и ваш взгляд буквально прикипел к гордо красующемуся Subaru. Возможно, что это и есть та самая любовь с первого взгляда и на всю оставшуюся жизнь.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Шоу-бизнес и кино | Просмотров: 411 | Добавил: adminA | Теги: комедія, Ліра, За двома зайцями | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close