04:16
Над новим пакетом санкцій проти рф працює ЄС

Європейський Союз розпочав роботу над чотирнадцятим пакетом санкцій проти російської федерації через війну проти України. Про це заявив віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс під час виступу на заході групи Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європейському парламенті.

Домбровскіс спрогнозував, що 14-ий пакет санкцій ЄС проти росії має бути ухвалений навесні.

"Він, ймовірно, міститиме широкий перелік обмежувальних заходів із сильним акцентом на боротьбу з ухилянням – наприклад у морському секторі, оскільки росія продовжує намагатися порушувати стелю цін на експорт нафти",  – додав він.

Також, зазначив віцеголова Єврокомісії, відомство вивчає способи протидіяти обходу санкцій через дочірні компанії західних країн, які працюють за межами Європи.

"Ми продовжимо чинити тиск на росію і тих, хто підтримує її на полі бою, де б вони не перебували. Ми продовжимо переслідувати друзів путіна. І ми продовжимо переслідувати тих, хто допомагає росії обходити санкції або поповнювати її військовий арсенал" – запевнив Домбровскіс.

Другие интереcные современные новости:

давление масла в двигателе


Моторное масло внутри двигателя представляет собой рабочую специальную жидкость, которая способствует предотвращению трения между металлическими частями.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Экономика и финансы | Просмотров: 593 | Добавил: adminA | Теги: санкції, ЄС, РФ | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close