00:29
Не виключають відправку своїх військ в Україну країни Балтії

Депутати парламентів  країн Балтії не виключають відправлення військовослужбовців в Україну, якщо ситуація на фронті радикально погіршиться. Про це пише Der Spiegel, передає УНН.

Spiegel пише, що минулого тижня в кулуарах конференції Леннарта Мері з питань зовнішньої політики та політики безпеки, яка проходила в столиці Естонії Таллінні, депутати парламентів країн Балтії попередили представників уряду з Берліна про наслідки політики Німеччини щодо війни в Україні. Йдеться, зокрема, про відмову надавати ЗСУ далекобійну зброю та заборону вдаряти по території рф  західним озброєнням.

Їхній аргумент такий: якщо росіянам вдасться здійснити стратегічний прорив на сході України через те, що Захід лише наполовину допомагає Києву, ситуація може різко загостритися.

"У такому випадку країни Балтії та Польща не чекатимуть на розгортання російських військ на своїх кордонах, попереджали балтійські політики - вони самі відправлять війська в Україну. І що це означатиме, було зрозуміло: НАТО стане стороною війни. Це саме те, чого справедливо бояться канцлер і президент США. Ті, хто хоче обмежити війну через надмірну стриманість, насправді ризикують вивести її з-під контролю".

Як відомо, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що не виключає відправку сухопутних військ в Україні і що виключити це апріорі - це не вивчити уроки останніх двох років.

Другие интереcные современные новости:

Сушеные дары моря


Возможность длительного хранения, легкость доставки на дальние расстояния, доступная цена и отменные вкусовые качества делают сушеные морепродукты незаменимо быстрой закуской.

Новость из рубрики: Справки и рецепты |

Категория: Наука, техника и Hi-Tech | Просмотров: 362 | Добавил: adminA | Теги: військо, україна, фронт, Балтія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close