17:14
Нових послів у Болгарії, Латвії та Бахрейні призначив Зеленський

мзс Володимир Зеленський підписав укази про призначення 23 грудня.

Президент України Володимир Зеленський наказом від 23 грудня 2022 року призначив нових послів у Республіці Болгарія, Латвійській Республіці та Королівстві Бахрейн. 

Відповідні укази опубліковані на сайті президента.

Так, указом №879/2022 було звільнено Віталія Москаленка з посади посла в Республіці Болгарія. Натомість указом №880/2022 на цю посаду призначено Олесю Ілащук.

Указом №881/2022 було звільнено Олександра Міщенка з посади посла в Латвійській Республіці. Указом №882/2022 Анатолія Куцевола відповідно призначено послом у Латвійській Республіці.

Також Володимир Зеленський призначив посла в Королівстві Бахрейн. Згідно з указом №878/2022, ним став Дмитро Сенік, який водночас є надзвичайним і повноважним послом в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Другие интереcные современные новости:

как похудеть без диеты

 

Для многих "диета" может быть плохим словом. Но потеря веса не должна сводиться только к ограничениям. На самом деле, есть много вещей, которые вы можете добавить в свою жизнь, чтобы похудеть.

Новость из рубрики: Мода и красота |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 73 | Добавил: adminA | Теги: Бахрейн, МЗС, латвія, Зеленський, Болгарія, посол | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close